Värvikas võistlus: kontrastide kaugus

2017. aasta värvika jooksu marsruut kulges ümber Lužniki olümpiakompleksi mööda Novoluzhnetsky Proyezd ja Luzhnetskaya muldkeha.

Osalejad läbisid 5 km läbi nelja värvika tsooni.

See on meelelahutuslik võistlus, kus rõõmsad emotsioonid on finišiajast olulisemad. Seetõttu ei mõõdetud osalejate tulemusi. Ja esimese kolme mehe ja kolme esimese naise finiš fikseeriti kohtunike poolt käsitsi, - selgitasid võistluse korraldajad.

Stanislav Mokin tuli värvika jooksu võitjaks tulemusega 14.35. Teine oli Pavel Adõškin -15,19. Kolmanda koha sai Sergey Konyakin - 15.22.

Tüdrukute seas tuli esimesena finišisse Yulia Konyakina tulemusega 16.46. Teine oli Alexandra Pavljutenkova - 17.24. Kolmanda koha saavutas Olga Tarantinova - 17.35.

Varsti leiavad jooksjad oma fotod ametlikust galeriist. Oma osavõtul kaadrite hõlpsaks leidmiseks peate sisestama numbri, millega sisestasite stardi.

Üritus ise sai osaks Moskva maratoni Promsvyazbanki korraldajate võistlussarjast.