DÉPART EN INTERVENTION Avec Les POMPIERS de Taïwan 🚒 (Intervention Sapeur Pompier) 台灣消防員

Lužniki poolmaraton: 7 fakti selle kohta, kuidas see oli

Poolmaratoni stardis

Uue võistluse stardis käis umbes 9000 inimest.

Traditsioone muutmata

Luzhniki poolmaraton möödus ühes ringis mööda pealinna peatänavaid. 21,1 km pikkus ulatub mööda Lužnetskaja, Frunzenskaja, Pretšistenskaja, Kremli, Raushskaya ja Kosmodamianskaya muldkeha. Maalilisi vaateid Moskva maailmakuulsatele vaatamisväärsustele ei saanud hinnata mitte ainult pealinna elanikud, vaid ka välismaised jooksjad rohkem kui 34 maailma riigist.

Kõik on uus

Iga finišijoone ületanud osaleja sai uuendatud kujunduses mälestusmedali.

Võitluses meistrivõistluste eest

Oleg Grigorjev tuli Lužniki poolmaratoni absoluutseks võitjaks - ta jooksis 21,1 km ajaga 1: 09.17. Teine oli Andrey Safronov tulemusega 1: 09.18. Kolmanda koha sai Vitali Loginov - 1: 10.27. Tüdrukute seas tuli esimesena finišisse Yulia Konyakina tulemusega 1: 18.00. Teise koha sai Natalia Popkova - 1: 19.26. Kolmandat tulemust näitas Alla Sidorova - 1: 20.35.

Piirideta poolmaraton

Lisaks jooksjatele läbisid poolmaratoni traditsiooniliselt ka käsitöölised (puuetega sportlased, kes sõidavad spetsiaalse jalgrattaga manuaalse ajamiga) ja esmakordselt ka ratastoolis sportlased. Kiireim käsikattur oli Ruslan Kuznetsov ja ratastoolikasutajate seas sai esikoha Vitali Gritsenko.

Heateo

Lužniki poolmaratoni vallutasid ka 100 head Aritmeetika Sihtasutuse jooksjat. Esimest korda muutus tublide jooksjate meeskond rahvusvaheliseks: nendega liitus Itaalia esindaja. Fondi meeskonnal õnnestus koguda 60 000 rubla. Kõik kogutud vahendid suunatakse orbude haridusprogrammi toetamiseks - võimalus.

Online

Finišis tervitasid võitjaid sajad inimesed. Igal fännil oli võimalus võistluse ajal jälgida oma jooksjat, mis võimaldas teda finišijoonel mitte mööda lasta. Neile, kes ei saanud tulla osalejaid rõõmustama, oli võimalus jälgida jooksu otseülekandes Internetis veebisaidil ja võistluse suhtlusvõrgustikes.

Võite vabatahtlikuna registreeruda projekti veebisaidil:

Võtke osa Promsvyazbanki Moskva maratonist

Teave kuidas oma esimeseks maratoniks valmistuda, lugege meie artiklit

Minu esimene maraton: mida peate teadma, et mitte kahetseda

Kuidas joosta ja valmistuda oma esimeseks maratoniks aasta jooksul? Aleksander Nekrasovi lugu.