Our Miss Brooks: Mash Notes to Harriet / New Girl in Town / Dinner Party / English Dept. / Problem

Linn magab, jooksjad ärkavad: kuidas möödus Ööjooks - 2017

Ööjooks tõi kokku kõige pühendunumad sportlased Venemaa erinevatest piirkondadest ning kuulsad jooksuhimulised inimesed ei saanud sellest üritusest ilma jääda: näitleja Andrey Bocharov , mitmekordne maailmameister, Euroopa ja Venemaa laskesuusatamise meister Alexey Kobelev , laulja Vlad Topalov , telesaatejuht Maria Komandnaja ja laulja Maria Kudrjavtseva .

Võistlusel osales 6000 inimest.

Ööjooksu võitis Igor Maksimov , kes läbis 10 km vaid 29 minuti ja 27 sekundiga. Teise koha saavutas Iskander Yadgarov tulemusega 29.39. Kolmanda koha sai Dmitri Safronov - 29.40.

10 km pikkune distants kulges mööda pealinna muldkehi Lužnikist kuni Päästja Kristuse katedraalini.

Julia Konjakina sai teist aastat järjest kiireima tüdrukute seas Ööjooksul - tal kulus 10 km läbimiseks 35 minutit ja 1 sekund. Julia jaoks on see eriline algus - täpselt aasta tagasi võitis ta mitte ainult auväärse esikoha, vaid võttis sadade fännide silmis abieluettepaneku vastu. Teine tuli finišisse Olga Tarantinova tulemusega 35 minutit 40 sekundit. Kolmanda koha sai Anna Khryascheva , tema aeg - 35.51.

Öise linna värskus, kilomeetrid, mida mööda lendas, ja tuhanded helendavad inimesed - see võistlus ei jätnud kedagi ükskõikseks ja kinnitas viiendat korda hooaja kõige romantilisema ja oodatuma alguse staatust.

Lisateave ja ärge jätke vahele järgmise aasta võistlust.

The Great Gildersleeve: Engaged to Two Women / The Helicopter Ride / Leroy Sells Papers

Eelmine postitus Tüdrukud fookuses: kuidas me oma päeva Adidase BASEMOSCOWis lõime
Järgmine postitus Meister lapsepõlvest alates: kuidas sisendada lapsele armastust spordi vastu?